Wahadło Pieczęć 7 Archaniołów

Wahadło Pieczęć 7 Archaniołów

Marka:Pracownia BAJ
Kod produktu:SPI-017
Dostępność:Brak
Cena: 550.00 PLN
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń Dodaj do porównania

Pieczęć 7 Archaniołów

Na początku była medytacja, z której zrodziło się siedem inwokacji do Archaniołów. Świetliste przywołania Anielskich pomocników miały stać się narzędziem pracy z wyższymi energiami.

Po kilkunastu latach od wydania mojej medytacji, przyszed czas na wahadło Archanielskie, dzięki któremu skupienie ich emanacji i manifestacji stanie się łatwiejsze.

Pieczęć 7 Archaniołów łączy w sobie przesłania siedmiu Archanielskich sił, które zostały zamknięte w promieniowaniu kształtu wg. Starego podania - inwokacji siedmiu Aniołów stojących wokół tronu Boga.

Inwokacja  

Przede mną Rafał, za mną Gabriel

Po mojej prawej Michał, po mojej lewej Uriel

Nade mną Jofiel, pode mną Zadkiel

Pośrodku Chamuel.

Chronione i ukryte w Boskim Bycie

Pośrodku sześcioramiennej gwiazdy

w ochronnej kuli błyszczy i promieniuje 

Jestem który Jestem.

Na podstawie tej Inwokacji zostało zaprojektowane wahadło. Piramidy czteroboczne są odpowiednikiem kierunków świata i rozmieszczeniem Esencji Archanielskich w punkcie Nieba i Ziemi. W Centrum znajduje się kula (Jestem, który Jestem) z umieszczonym tam chalkopirytem, który nadaje dodatkowo kolory czakry serca szmaragdowo-różowy. Północ reprezentuje Rafael, Południe - Gabriel, Wschód - Michael, Zachód - Uriel, Niebo - Jofiel, Ziemię - Zadkiel, Centrum - Chamuel. Dopełnieniem tego jest dysk z wyrytym Heksagramem, który uznany jest za pieczęć Archanielską, oraz baterie Ozyrysowe. 

Do czego służy wahadło?

Wahadło służy do pracy medytacyjnej, inwokacyjnej, uzdrawiania, oraz wzmacniania i oczyszczania. Można pytać o swojego Anioła przewodnika, oraz o Anioła, który pomoże nam rozwiązać nasze dylematy życiowe lub zdrowotne. 

Podstawowym promieniowaniem wahadła jest różowy z opalizującą zielenią, który reprezentuje siedem czakr serca. Czakrę sumienia, wierności, woli życia, wybaczenia, miłości i współczucia, duchowości, służby.. 

Poprzez pracę na siedmiu czakrach serca, oczyszczeniem ich oraz porzuceniem przekonań na temat tego kim jesteśmy, możemy uwolnić wszystkie traumy, a tym samym stać się wolnym i szczęśliwym w polu przyczynowym.

Jak pracować tym wahadłem? 

To wahadło pracuje za Ciebie. Bez względu czy posiadasz wiedzę i umiejętności, czy nie... ono pracuje samo. Po prostu obserwuj, jak ono oscyluje.

Jeżeli kręci się w lewo, energie Archanielskie będą porządkowały Twoje życie, oczyszczały te strefy, które są zablokowane. Jeżli kręci się w prawo, będą wzmacniały Ciebie, Twoje ciało i umysł.

Moje kody wahadła

- Koło w prawo - działanie Archanioła Uriela (kolor czerwony)

- Koło w lewo - działanie Archanioła Zadkiela (k. fioletowy)

-  Ruch pionowy - działanie Archanioła Rafaela (k. zielony)

- Ruch poziomy - działanie Archanioła Michaela (k. niebieski)

- Ruch ukośny (zegarowo 13-19) - działanie Archanioła Jofiela (k. żółto-złoty)

- Ruch ukośny (zegarowo 11-17) - działanie Archanioła Gabriela (k. biało-srebrny)

- Ruch po okręgu w każdą stronę - działanie Archanioła Chamuela (k. różowy)

Te oscylacje wahadła dają odpowiednie wibracje i kolory danego Archanioła, dlatego też można je wykorzystać do uzdrawiania Energią Archanielską. 

 

Oddaję w Twoje ręce narzędzie nie tylko do pracy na biometrach czy też podstawowej pracy do zadawania pytań, ale również do pracy bioenergoterapeutycznej, a przede wszystkim do podwyższania swojej energii przez pracę z zastępem Archanielskim.

Mam nadzieję, że doświadczenia z tym wahadłem przyniosą Ci sukces, radość i spokój.

Z wdzięcznością za wszystko

Edyta Ostrowska 

 

Napisz opinięUwaga: HTML nie jest interpretowany!

Zła           Dobra