Bioenergoterapia radiestezyjna w praktyce Zbigniewa Ożarskiego - Marek Kalwoda

Bioenergoterapia radiestezyjna w praktyce Zbigniewa Ożarskiego - Marek Kalwoda

Kod produktu:KSI-033
Dostępność:W magazynie
Cena: 65.00 PLN
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń Dodaj do porównania

Inspiracją do napisania ninejszej książki było zainteresowanie Marka Kalwody działalnością Zbigniewa Ożarskiego. 

Ci dwaj znani bioenergoterapeuci poznali się w 1983 roku podczas wspólnej pracy w Przychodni Medycyny Naturalnej "Natura Vera" w Warszawie. Zbigniew Ożarski zaczynał tam stosować swoją autorską metodę polegającą na innowacyjnym połączeniu radiestezji z bioenergoterapią. Ciekawym odkryciem Z. Ożarskiego była możliwość grupowania narządów w zestawy trójkowe, czyli trójkąty działające z wielką mocą terapeutyczną. Układy te okazały się powtarzalne a więc identycznie działające na różne sposoby. Mogą je stosować różni bioenergoterapeuci z podobnym skutkiem.

Od samego początku zamysłem Marka Kalwody było utrwalenie szczegółów tej świetnej i nowatorskiej metody terapii na papierze. Od pierwszego spotkania w "Natura Vera" obaj bioenergoterapeuci ściśle współpracowali ze sobą przyczyniając się w równorzędnym stopniu do rozwoju metody, jej wyeryfikacji i zastosowania w praktyce jak również propagowania na kursach i warsztatach.

Od roku 2012 Marek Kalwoda samodzielnie poszerza zainicjowaną przez Zbigniewa Ożarskiego metodę o kolejne układy terapeutyczne. Zwieńczenie tej pracy stanowi ta oto książka, wspólne dzieło ich pasji.

 

Napisz opinięUwaga: HTML nie jest interpretowany!

Zła           Dobra