Moje życie - Alicja Rospond

Moje życie - Alicja Rospond

Kod produktu:KSI-034
Dostępność:W magazynie
Cena: 35.00 PLN
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń Dodaj do porównania

Mgr inż. Alicja Rospond, z wykształcenia architekt, jest jednym z najlepszych radiestetów i propagatorów medycyny naturalnej w Polsce. Jej wszechstronne umiejętności i nieprzeciętne zdolności terapeutyczne spotykają się z podziwem w różnych krajach Europy i świata. Jest znana z wielu inicjatyw w dziedzinie radiestezji. Stworzyła neutralizator szkodliwych stref zadrażnień geopatycznych, wykorzystując promieniowanie kamieni naturalnych. Stworzyła również energetyzator dla podniesienia energii warzyw, owoców czy spożywanej żywności. 

Alicja Rospond przez dwanaście lat pracowała jako architekt w Afryce Zachodniej - w Ghanie i Nigerii. Projektując i budując tam szpitale zetknęła się z problemem braku wody. Pragnąc pomóc miejscowej ludności, ściągnęła do Nigerii polskiego różdżkarza Jana Łuczaka, który bezbłędnie wskazał miejsca źródeł wody, gdzie potem wykopano studnie. Wówczas po raz pierwszy w życiu, by zaspokoić zwykłą ciekawość, wzięła do ręki różdżkę i wahadło. Za pierwszym razem, co rzadko się zdarza, wyznaczyła źródło wody. To był niewątpliwie talent, prawdziwy dar, który szkoda byłoby zmarnować. Tak więc zaczęła się jej przygoda z radiestezją i innymi dziedzinami medycyny niekonwencjonalnej. Na przestrzeni lat zdobyła doświadczenie, uzdrowiła setki ludzi, przywróciła im radość i wiarę w sens życia.

W niniejszej książce Alicj opisała swoje życie. Każdy człowiek o humanistycznych inklinacjach powinien sięgnąć po tę książkę i przeczytać chociażby jeden jej rozdział. Zapewniam, że zrobi to z korzyścią dla swojego samopoczucia.

Dr Michał Antoniszyn (psycholog)

Napisz opinięUwaga: HTML nie jest interpretowany!

Zła           Dobra