WAHADŁO „ZABÓJCA WIRUSÓW"

WAHADŁO „ZABÓJCA WIRUSÓW"

Marka:Pracownia BAJ
Kod produktu:CHR-020
Dostępność:W magazynie
Cena: 80.00 PLN
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń Dodaj do porównania

Na przełomie lat 1918 – 1919 w czasie szalejącej w Europie epidemii grypy zwanej „ hiszpanką „ francuski lekarz wojskowy Joseph Roy poszukiwał sposobu pozwalającego na zahamowanie tempa namnażania się wirusów tej choroby. A sprawa była bardzo poważna gdyż ilość ofiar przekraczała 20 milionów. Kiedy opracował pewną miksturę wyniki jej zastosowania okazały się na tyle interesujące że znalazła także zastosowanie cywilne. Także francuski lekarz homeopata – laryngolog Paul Chavarcon potwierdził jej skuteczność. Wkrótce została dopuszczona do stosowania na terenie przeszło 50 państw. W roku 1984 także na terenie USA.

Wahadło zawiera podwójny czynnik roboczy. Pierwszym jest ogniwo generujące radiestezyjny kolor Uf, który działając energetycznie na genom wirusa uszkadza go przez co wirus nie może się replikować. Drugim czynnikiem jest wspomniana mikstura francuskiego lekarza, która pobudza oraz wzmacnia siły obronne organizmu w celu odparcia inwazji choroby.

Procedura stosowania jest następująca : należy wahadłować w klasyczny sposób na splot słoneczny leżącego pacjenta przez 2 do 3 minut trzy razy na dobę.

Uwaga : ze względu na presję czasu i konieczność pilnego stworzenia remedium do walki z epidemią nie przeprowadzono koniecznych badań, które w normalnym toku powinny trwać około pół roku. Jeśli w czasie naświetlania zauważymy jakiekolwiek niepokojące objawy należy skrócić czas  aplikacji oraz ilość sesji lub przerwać stosowanie na jakiś czas.        

 

                                                                                                                  AVA

Długość: 7,5 cm, średnica: 6cm,
waga: ok. 50g, materiał: drewno bukowe
 

Napisz opinięUwaga: HTML nie jest interpretowany!

Zła           Dobra