Wahadło KARNAK bukowy

Wahadło KARNAK bukowy

Marka:Pracownia BAJ
Kod produktu:KAR-016
Dostępność:W magazynie
Cena: 45.00 PLN
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń Dodaj do porównania

Wahadło egipskie Karnak stanowi dokładną kopie wahadła wykonanego z piaskowca odkrytego w sarkofagu w Dolinie Królów.
Nosi nazwę miejscowości w Górnym Egipcie, największego obiektu sakralnego starożytnego Egiptu - Świątyni Amana.
Obecnie Karnak wykonywany jest z drewna tropikalnego lub metalu (zwykle mosiądzu lub aluminium).
Dzięki doskonale zachowanemu kształtowi oryginału i stosowanym do jego wyrobu materiałom wahadło cechuje wysoka czułość radiestezyjna.
Karnak ma bardzo wszechstronne zastosowanie począwszy od wykrywania wody, złóż mineralnych i metali, sprawdzanie żywności, dozowania i sprawdzania skuteczności działania lekarstw, w pracy na planach czy tez diagnostyce aż do zastosowania w leczeniu różnych schorzeń.
Ponadto Karnak umożliwia wykonywanie promieniowania radioaktywnego, promieniowania cieków wodnych, jak i promieniowania siatki geobiologicznej( geopatycznej ). Jest również bardzo przydatne do badań mentalnych. Wahadło Karnak może być używane jako odpromiennik jak i nadajnik, emitując na polecenie mentalne dowolne promieniowanie tzn. może być stosowane w chromo terapii, ponieważ wahadło nie napromieniowuje się(nie impregnuje się podczas pracy gdyż emitując w sposób ciągły samoczynnie się oczyszcza. Może być stosowane bez konieczności każdorazowego odpromieniowania co jest jego dużą zaletą. Ze względu na bardzo dużą uniwersalność wahadła , które nie jest jeszcze dokładnie poznane Karnak stanowi podstawowe i niezbędne wyposażenie każdego zaawansowanego radiestety.
Idealne wahadło do celów diagnostycznych i badawczych, prac mentalnych, poszukiwawczych. Może służyć jako niezmiernie czuły nadajnik i odbiornik wszelkiego rodzaju promieniowań.

Długość: 85 mm,Śr. 15/18 mm, waga: ok. 15g. materiał: drewno bukowe

Ulotka w pdf

Napisz opinięUwaga: HTML nie jest interpretowany!

Zła           Dobra