Wahadło Duszy

Wahadło Duszy

Marka:Pracownia BAJ
Kod produktu:SPI-013
Dostępność:W magazynie
Cena: 420.00 PLN
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń Dodaj do porównania

Jest to nowe wahadło z Pracowni BAJ, składające się z połączenia kilku różnych  wahadeł: ośmioelementowy Izis, wahadło UFO, zamknięte w złotej spirali. Efektem ich odpowiedniej konfiguracji jest uzyskanie strumienia silnej energii.  Jego rozmiar i waga są podobne do wahadła Hathor i promieniuje cudownie uzdrawiającą energią. 
Wahadło przeznaczone jest dla doświadczonych radiestetów do pracy nad emocjami i uczuciami. Odszukuje cząstki duszy, uzdrawia je, scala i przywraca do nas, przez co stajemy się pełniejsi energii. Sprawia, że mamy silniejsze połączenie ze Źródłem i Ziemią. Wahadło może pomóc w sytuacjach zniechęcenia  i apatii  – przywraca radość do życia i podnosi nasze wibracje. To wahadło chce zostać odkryte i doświadczone przez Ciebie i ujawnia jego pełne spektrum działania tylko prawdziwie poszukującemu. Nie istnieje „Instrukcja obsługi” , wskazówki otrzymasz ze świata duchowego, jeśli jesteś na to gotowy. 
Wahadło pracuje stosunkowo długo. Ze względu na jego ciężar należy pracować w wygodnej pozycji.
Pomysłodawczynią Wahadła Duszy jest zdolna i wrażliwa radiestetka Sylwia Stelmach. Jak to zwykle bywa z tworzeniem nowych wahadeł, pomysł powstał w czasie snu, dla potrzeb bliskiej osoby – poczuła jego nadzwyczajne działanie terapeutyczne.

Uwaga stosowanie wahadła nie może nigdy zastępować konsultacji lekarskiej i klasycznych metod leczenia! Stanowi ono zawsze jedynie działanie pomocnicze, uzupełniające, profilaktyczne oraz wzmacniające skuteczność terapii medycznej.

Wykonane z mosiądzu, złocone podwójnie.

Napisz opinięUwaga: HTML nie jest interpretowany!

Zła           Dobra