Zestaw Oczy Horusa

Zestaw Oczy Horusa

Marka:Pracownia BAJ
Kod produktu:ZES-015
Dostępność:W magazynie
Cena: 460.00 PLN
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń Dodaj do porównania

Oczy Horusa stanowią oparty na staroegipskich przekazach to aktywator ESP, adresowany do adeptów radiestezji. Nie wyklucza to zastosowania w roli pomocniczej przez zaawansowanych radiestetów oraz innych badaczy zjawisk określanych jako ESP (Extra Sensory Perception).

Wszechobecny smog elektromagnetyczny generowany przez nadajniki TV naziemnej i satelitarnej, telefonii komórkowej, łączy mikrofalowych, sieci elektroenergetycznej dość skutecznie zagłusza i tłumi przyrodzoną podświadomości człowieka zdolność odczuwania i rejestrowania wszelkich zależności fizycznych otaczającego nas świata materii.  Ciasny kokon cywilizacyjnego szumu i zgiełku nie sprzyja odczuwaniu delikatnych energii z jakimi mają do czynienia radiesteci oraz inni badacze zjawisk PSI.   Spowodowany tym brak pozytywnych wyników u poczatkujących radiestetów są odbierane jako brak zdolności radiestezyjnych i odczuwania pozazmysłowego. Te niekorzystne cechy otaczającego nas świata utrudniają pracę także doświadczonym radiestetom. Jednak w ich przypadku radzą sobie wprowadzając umysł w stan alfa wyciszając zakłócenia z otoczenia – dla poczatkujących może to być trudne.  Na podstawie wzmianek w staroegipskiej mitologii w Pracowni BAJ opracowano wzmacniacze energii PSI oraz aktywator podświadomości, skierowanej na świat mikro drgań  fizycznych i pozazmysłowych.

Oczy Horusa, to dwie sferyczne bryły, zawierające odpowiednie wkłady akumulujące i wzmacniające.  Za pomocą wbudowanych emiterów o odpowiedniej polaryzacji przekazują energię do podświadomości operatora. 

Podstawy mitologiczne

Jak podają staroegipskie Teksty Piramid bóg Ziemi GEB oraz bogini nieba NUT spłodzili potomstwo w postaci dwóch synów: OZYRYSA oraz SETA i dwie córki: IZYDĘ i NEFTYDĘ. W walce o tron SET zabił OZYRYSA. Jednak bogowie go wskrzesili. Bogini IZYDA urodziła OZYRYSOWI syna  - HORUSA. Mszcząc się za śmierć ojca w walce z SETEM stracił oko. Odzyskawszy je pokonał SETA i pozbawił go męskości. HORUS posiadał szczególny rodzaj wzroku: lewe oko – księżycowe – miało zdolność widzenia tego co ukryte i niedostępne dla zwykłych zmysłów, prawe oko – słoneczne – widziało świat materialny w całej jego złożoności i wzajemnych zależności. Od najmniejszych cząstek materii aż po skalę kosmiczną.  Te niezwykłe właściwości widzenia rzeczy ukrytych można wzmocnić w swojej podświadomości przy pomocy niniejszego sprzętu aktywującego PSI .

Sesje energetyzujące

W cichym pomieszczeniu, przy stonowanym oświetleniu należy przyjąć wygodną, siedzącą pozycję. Do lewej ręki bierzemy kulę wyróżnią srebrnym korkiem do prawej kulę z korkiem o kolorze złotym. Dłonie opieramy na udach z kolorowymi korkami skierowanymi do góry. Zamykamy oczy, uspokajamy oddech i tętno oraz oczyszczamy umysł ze zbędnych i nie związanych z tematem myśli. Po całkowitym uspokojeniu umysłu wizualizujemy jak nasza podświadomość budzi się rozpoczyna badanie otoczenia od najbliższego do coraz  dalszych regionów we wszystkich kierunkach, w głąb materii i kosmosu.  Po 10-15 minutach wzywamy ją do powrotu. Stopniowo wychodzimy ze stanu medytacji, uświadamiając sobie, że nasza podświadomość jest znaczne bogatsza w wiedzę. Po pewnym czasie, zależnym od indywidualnej wrażliwości operatora, można przystąpić do pracy ze sprzętem radiestezyjnym. Sesje aktywizujące podświadomość można powtarzać wielokrotnie zależnie od predyspozycji oraz odczuwanymi potrzebami. Nie istnieje żadne niebezpieczeństwo dla organizmu związane z użytkowaniem sprzętu oraz ilością sesji.

Oczy Horusa  mimo iż dedykowane są dla osób zainteresowanych badaniami radiestezyjnymi, mogą być używane przez badaczy świata duchowego istniejącego po  „drugiej stronie bariery”.

Koncepcja AVA

 

Napisz opinięUwaga: HTML nie jest interpretowany!

Zła           Dobra