Zestaw Pasożyty

Zestaw Pasożyty

Marka:Pracownia BAJ
Kod produktu:ZES-014
Dostępność:W magazynie
Cena: 233.00 PLN
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń Dodaj do porównania
"Wierzę, że pasożyty stanowią najbardziej zaniedbany w historii problem zdrowotny. Jestem świadomy śmiałości tego oświadczenia, ale ta opiera się na 20-letnim doświadczeniu i 20 000 przypadków pacjentów, które widziałem."
[Dr. Ross Anderson, kanadyjski lekarz.]
 
Naszą odpowiedzią na tę deklarację jest  “ Zestaw wahadeł pasożyty”,  za    pomocą którego  można   przywrócić organizm do  niezbędnej równowagi, żeby być zdrowym.
 Zestaw składa się z trzech wahadeł:
           1.  niebieskie
Wahadło jest wypełnione  specjalną mieszanką ziół, w tym między innymi znajdują się: glistnik, korzeń omanu, goździk, czosnek, piołun, czarny orzech, wrotycz, liść orzecha włoskiego, tymianek. Te zioła są uznane  przez  tradycję ziołolecznictwa jako najbardziej skuteczne w najszerszym zakresie pozbywania się pasożytów z organizmu na różnych etapach ich rozwoju.
          2. pomarańczowe
Wahadło jest wypełnione preparatem  farmaceutycznym,  który eliminuje skuteczne najpopularniejsze pasożyty i jego wibracja uzupełnia działanie niebieskiego wahadła.
        3. białe
Wahadło jest wypełnione najlepszej jakości pre-probiotykami, niezbędnymi do budowy  odpowiedniej flory bakteryjnej. 
Używamy zestawu  leczniczo i  zapobiegawczo.
Zgodnie z sekwencją  używamy każdego wahadła z poleceniem aby  dostarczyło tyle wibracji ile jest  niezbędnych do powrotu do stanu zdrowia.
Stosowanie tej konwencji gwarantuje skuteczność środków zawsze dopasowanych do potrzeb różnych użytkowników w różnym czasie w kierunku przywrócenia pożądanego stanu zdrowia.
Polecamy jeden zestaw dla każdej osoby.
Opr. Pracownia „Baj”
Uwaga stosowanie wahadła nie może nigdy zastępować konsultacji lekarskiej i klasycznych metod leczenia! Stanowi ono zawsze jedynie działanie pomocnicze, uzupełniające, profilaktyczne oraz wzmacniające skuteczność terapii medycznej.

Napisz opinięUwaga: HTML nie jest interpretowany!

Zła           Dobra