Zestaw OPC

Zestaw OPC

Marka:Pracownia BAJ
Kod produktu:ZES-013
Dostępność:W magazynie
Cena: 233.00 PLN
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń Dodaj do porównania

Zestaw składa się z trzech wahadełek konicznych z drewna bukowego,  oznakowanych kolorami na korku komory wewnętrznej wahadła  zawierającej wkład czynny.

Wahadło oznakowane na korku kolorem żółtym zawiera wyciąg z aceroli zwanej wiśnią z Barbados, która zawiera witaminę C w ilości stukrotnie przewyższającej zawartość tej witaminy w owocach cytrusowych. Jest prawdziwą rekordzistką jeśli chodzi o zawartość tej witaminy.  Witamina C uczestniczy w ponad 95 proc. procesów metabolizmu naszego organizmu. Po bardziej szczegółowe informacje dotyczące witaminy C i jej działania odsyłam do materiałów źródłowych.

 Wahadło oznakowane na korku kolorem fioletowym zawiera wyciąg z pestek winogron znany jako OPC   (oligomeryczne proantocyjanidyny). Wyciąg ten został odkryty w 1949 roku i uznany za najsilniejszy przeciwutleniacz i najskuteczniejszy środek ochronny dla naczyń krwionośnych. OPC działa niezmiernie korzystnie w przebiegu ponad 80 chorób , które wymienia autor książki "OPC - Fundament Ludzkiego Zdrowia" R. Franz. OPC  zapobiega im lub spowalnia je oraz likwiduje  i prowadzi do całkowitego wyzdrowienia.

 Wahadło oznakowane kolorem szarym zawiera zestaw minerałów oraz pierwiastki śladowe. Minerały te w znaczący sposób wpływają na wzrost oraz tworzenie się krwi a także są związane z funkcją i budową hormonów i enzymów oraz wspierają system detoksykacji organizmu.

 

Wymiary: 120x120x95 mm , , Ulotka w pdf

 

Napisz opinięUwaga: HTML nie jest interpretowany!

Zła           Dobra