Zestaw do Metaloterapii

Zestaw do Metaloterapii

Marka:Pracownia BAJ
Kod produktu:ZES-011
Dostępność:W magazynie
Cena: 440.00 PLN
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń Dodaj do porównania

Badania naukowe potwierdzają rolę coraz większej liczby mikroelementów dla zdrowia człowieka. Już w roku 1964 ustalono, że w osoczu krwi występuje 78 pierwiastków a w zębach człowieka 43. Dziś wiemy, że mikroelementów potrzeba człowiekowi jeszcze więcej. Ważną ich grupę stanowią  metale. Mimo, że potrzeba ich w bardzo śladowych ilościach, odgrywają istotną rolę w zachowaniu zdrowia.  Wiedzieli o tym już średniowieczni alchemicy. To oni pierwsi zwrócili uwagę na znaczenie metaloterapii dla zdrowia. Także w medycynie ludowej wielu narodów zdawano sobie z tego sprawę.   Stosowanie metali w terapii propagował m.in. słynny średniowieczny medyk Paracelsus. Dziś pomocne w metaloterapii mogą być unikalne wahadła z Pracowni „Baj”.  Znaczenie pierwiastków metalicznych dla organizmów żywych opiera się m.in. na ich właściwościach elektrycznych (tendencja do oddawania elektronów i tworzenia dodatnio naładowanych jonów) oraz dobrym przewodnictwie elektrycznym i cieplnym. Dotyczy to również półmetali takich jak np. krzem i german.

Pierwiastki metaliczne dzielą się na biopierwiastki (mikro- i makroelementy niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów życiowych) oraz trucizny środowiskowe takie jak ołów, kadm, rtęć, antymon. Jednak nawet owe trujące metale mogą być stosowane w małych dawkach w lecznictwie.

Dodatkową szansę zastosowania metali w terapii stwarzają wahadła powstające w Pracowni „Baj”. Wysyłają one bowiem jedynie wibracje danego metalu, co uniemożliwia zatrucie czy przedawkowanie. Przyjmowanie jakichkolwiek biometali winno odbywać się po zasięgnięciu opinii lekarza. Natomiast samodzielne stosowanie wahadeł jest bezpieczne, ponieważ organizm nasyca się energiami metali tylko w takim stopniu w jakim dany organizm ich potrzebuje.

Wymiary: 385x264x68 mm , Ulotka w pdf

Napisz opinięUwaga: HTML nie jest interpretowany!

Zła           Dobra