Wahadło ''Diabelski szpon''

Wahadło ''Diabelski szpon''

Marka:Pracownia BAJ
Kod produktu:MED-004
Dostępność:W magazynie
Cena: 54.00 PLN
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń Dodaj do porównania

Diabelski szpon (Harpagophytum procumbuś) jest zielem pustynnym o zaskakujących działaniach leczniczych wywieranych na organizm człowieka. Ziele rośnie na pustyni Kalahari, w południowo-zachodniej części Afryki. Na obszarze tym występuje przez 10 miesięcy całkowita susza i ''diabelski szpon'' jest jedną z niewielu roślin, które tam się utrzymują. W czasie sporadycznych opadów deszczu nasiona rośliny budzą się wypuszczając pędy a następnie wykształcając liście i jasnoczerwone kwiaty. Z kwiatów wyrastają cierniste strąki nazwane od ich kształtu diabelskimi szponami. Roślina może przetrwać na pustyni dzięki systemowi korzeniowymi zdolnemu do magazynowania wody. Nie dość, że diabelski szpon jest rośliną rzadką, to również trudno z niej pozyskuje się substancje czynne. Ze 100 kg korzenia można uzyskać zaledwie 6 kg substancji czynnej. Korzeń diabelskiego szponu zdobył jednak ogromne uznanie dzięki swym niezwykłym właściwościom leczniczym. Ludność żyjąca na obrzeżach pustyni Kalahari stosuje korzeń jako lek mający wszechstronne zastosowanie. Również współczesna medycyna odkryła, ze diabelski szpon jest skutecznym środkiem terapeutycznym w leczeniu chorób reumatycznych, stanów zapalnych, schorzeń wątroby i nerek. Badania farmakologiczne i kliniczne wykazały, ze ma on działanie przeciwreumatyczne, przeciwzapalne, przeciwbólowe, rozkurczowe, moczopędne, uspokajające, oczyszczające krew, pobudzające mechanizmy obronne organizmu oraz przeczyszczające. Pozytywne rezultaty przynosi także diabelski szpon w terapii chorób układu oddechowego, w zapaleniu wątroby, jelit, nerek, pęcherza moczowego, woreczka żółciowego, niewydolności trzustki, zgadze, niestrawności. Pomaga usunąć wszelkie stany zapalne i zatrucia. Lek nie jest wskazany jedynie dla osób przyjmujących insulinę i leki immunologiczne oraz dla kobiet w ciąży.
Wahadło ''Diabelski szpon'' skonstruowane przez Józefa Baja wysyła i wzmacnia wibracje leku o tej samej nazwie w taki sposób, aby były one jak najlepiej wchłaniane przez organizm. Przed użyciem należy wahadło uderzyć lekko o jakiś przedmiot celem rozładowania. Umieszczamy je nad splotem słonecznym lub nad konkretnym chorym organem. Wydajemy polecenie mentalne : ''Wysyłaj lecznicze wibracje leku .''' Przyjmujemy jednocześnie konwencję, iż wahadło będzie się obracać tak długo, dopóki organizm się nie naładuje leczniczymi wibracjami ''Diabelskiego szponu''. Wahadłem oddziałujemy na daną osobę, w zależności od potrzeb, kilka razy dziennie. Po każdym zabiegu ponownie rozładowujemy wahadło poprzez lekkie uderzenie.
Uwaga stosowanie wahadła nie może nigdy zastępować konsultacji lekarskiej i klasycznych metod leczenia ! Stanowi ono zawsze jedynie działanie pomocnicze, uzupełniające, profilaktyczne oraz wzmacniające skuteczność terapii medycznej.

Wymiary: L. 25 mm , Waga ok. 20 g, Ulotka w pdf

Napisz opinięUwaga: HTML nie jest interpretowany!

Zła           Dobra