ABC różdżki - Leszek Matela

ABC różdżki - Leszek Matela

Kod produktu:KSI-004
Dostępność:W magazynie
Ilość:     - LUB -   Dodaj do listy życzeń Dodaj do porównania

Książka ta w sposób klarowny i przejrzysty wprowadza w świat praktyki radiestezyjnej z wykorzystaniem różdżki. Dzięki tej książce, krok po kroku, można nauczyć się posługiwania różdżką, a później tę wiedzę zastosować w praktyce, wykorzystać na użytek własny i swoich najbliższych.
Zdolności radiestezyjne posiada większość z nas! Książka jest w pełni zrozumiała dla początkujących, ale również zaawansowani radiesteci mogą znaleźć w niej wiele cennych informacji m.in. o różnego rodzaju specjalistycznych różdżkach, ich zastosowaniu oraz nigdzie niepublikowanych metodach pracy. Autor jest znanym w Polsce i za granicą radiestatą, publicystą oraz badaczem zjawisk nieznanych.
Terminował przed laty u najznakomitszych radiestetów w kraju, w Niemczech oraz w Szwajcarii, a dziś sam prowadzi cieszące się uznaniem kursy radiestezji. Jego dotychczasowe książki o radiestezji uważane są za jedne z najlepszych. To samo dotyczy artykułów z tej dziedziny, które ukazały się nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech, Szwajcarii, Austrii, USA, Wielkiej Brytanii oraz na Węgrzech. Na międzynarodowym seminarium radiestezyjnym w Larnace na Cyprze otrzymał medal za swoją działalność na polu popularyzacji radiestezji.
Całość serii ABC Leszka Mateli stanowi unikalne kompendium radiestezji dla wszystkich.
Zapoznaj się z książką, jeśli nie wiesz:
• jaką różdżkę wybrać?
• jak nauczyć się nią posługiwać?
• jak wykorzystać różdżkę do zbadania mieszkania, działki lub własnego organizmu?
• jak posługiwać się specjalistycznymi różdżkami (Antena Lechera) (dla zaawansowanych).

Autor: Leszek Matela
Ilość stron: 176
Oprawa: miękka

Napisz opinięUwaga: HTML nie jest interpretowany!

Zła           Dobra