Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO


1. Właścicielem sklepu jest firma "BAJ"

2. Zamówienia może dokonać osoba pełnoletnia lub firma. Składanie zamówień w Sklepie Internetowym "BAJ" odbywa się poprzez wypełnienie formularza zamówienia znajdującego się na stronie.

3. Wszystkie ceny prezentowane na stronach sklepu są cenami końcowymi i obowiązują wyłącznie na terytorium Polski.

4. Czas realizacji zamówienia wynosi do 7 dni roboczych, licząc od dnia złożenia zamówienia. W przypadku płatności przelewem czas realizacji liczy się od dnia wpłynięcia zamówienia.

5. W przypadku, gdy zamówiony towar nie jest aktualnie dostępny, Klient zostaje o tym fakcie poinformowany i w porozumieniu z Nim ustalane są nowe warunki realizacji zamówienia.

6. Towar wysyłamy paczką priorytetową za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmą kurierską Siódemka za pobraniem należności.Możliwa również wpłata na konto:
Numer rachunku mBank: 26 1140 2017 0000 4202 0828 4855, BAJ BARBARA LEŚNIEWSKA

7. Koszty transportu pokrywa nabywca. Opłata za przesyłkę wynosi 16 zł.

8. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko jeśli produkt nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. W celu dokonania zwrotu prosimy o kontakt z Nami w celu uzgodnienia szczegółów.

9. W przypadku dokonania zwrotu produktu pieniądze przesyłane będą przekazem pocztowym lub przelewem na konto.

10. Kwota zwrotu obejmuje wyłącznie wartość produktu bez kosztów dostawy, które nie podlegają zwrotowi.

11. Koszty związane z odesłaniem towaru ponosi Klient.